Arama:

Nokta Bilgisayar sektöre 1993 yılında girmiş olup, Aksaray’ın profesyonel anlamda çalışan ilk bilgisayar firmasıdır. Donanım ve yazılımın yanı sıra sektörel çözümlere yönelik çalışmalarda bulunan Nokta Bilgisayar; CASPER ve EXPER markalı yerli bilgisayar ve yan ürünlerinin yanı sıra tüm diğer marka ürünlerin satış hizmetlerini yürütmektedir. Ayrıca orta ve üst orta ölçekli kurumsal müşterilerin, Resmî kurumların, ticari işletmelerin, yazılım çözümleri, sektörel otomasyonlarının kurulması ve teknik destek ihtiyaçlarının karşılanması konusunda Aksaray’ın ihtiyaçlarını büyük ölçüde gidermekteyiz.

Nokta bilgisayar güçlü alt yapısı, tecrübeli bilgi birikimli personeli, geniş müşteri portföyü, geniş hizmet ağı, üst seviyede müşteri memnuniyeti odaklı çalışma gibi özellikleri ile ilimizde sektörün lider firması olmuştur.

Geniş ürün yelpazesine sahip, kurumsal bir yapıya bürünmüş ve profesyonel hizmet verme amacıyla kurulan firmamız; bilgisayar, iletişim, eğitim, proje, vb. her türlü sektörel çözüm üretebilen, özellikle orta ve üst orta büyüklükteki firmaların otomasyon ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik çalışmalara ağırlık vererek, Bilişim Sektöründeki boşluğu doldurmayı hedeflemektedir.

Sektördeki pek çok firmanın aksine Nokta bilgisayar, sadece donanım temininde değil; ihtiyacın tespiti, projenin geliştirilmesi, uygun altyapının oluşturulması, donanım temini ve kurulumu, yazılımların yüklenerek çalışır hale getirilmesi, periyodik bakımlarının yapılması ve teknik servis hizmeti verilmesini kapsayan anahtar teslimi projelerde uzmanlaşmıştır.

Bu bağlamda, müşterilerimizin bilişim alanındaki ihtiyaçlarına, teknolojik ve kalıcı çözümler üreten NOKTA Bilgisayar’ın cevap verebileceği inancındayız.